Etykiety

Accessories (4) Animals (7) Art (3) Dreadlocks (6) Everyday (20) Friends (5) Handmade (2) Life (25) Movies (3) Music (22) Postcards (4) Travels (31)

czwartek, 19 czerwca 2014

119. Kierunek: S

Hello.
Pierwszy w tym roku autostopowy wyjazd miał swój punkt docelowy w Austrii, a dokładniej- Wien! :) Na Chorwację zabrakło nam czasu i nie pozwoliło marne przygotowanie. Ogólnie zdecydowaliśmy się na tę "podróż" w ciągu kilku minut.  Tak, tak, tym usprawiedliwiam fakt, że na prawdę zbyt wielu rzeczy ze sobą nie zabraliśmy. :) Już trochę zapomniany tydzień spędzony poza Polską granicą, o którym jak dotąd nie miałam okazji nic tu nadmienić...

Z centralnej Polski wyjechaliśmy późnym popołudniem, pierwszego dnia ledwo dotarliśmy w okolice granicy Polsko-Czeskiej, więc tam własnie czekał nas nocleg na dziko. Niezbyt usatysfakcjonowani niewielkim przebytym dystansem zaczęliśmy krążyć po okolicy. Przedzierając sie przez pola spotkaliśmy po drodze jedynie dzika, który troche zniechęcił nas do dalszych spacerów i rozpalania planowanego ogniska. Natrafiliśmy na budkę obserwacyjną numer 2, która wydała sie doskonałym miejscem na spędzenie najbliższej nocy. Nie spodziewaliśmy sie, że okaże sie tak ciasna i niewygodna... ale miała też wiele zalet- bezpiecznie i stosunkowo ciepło!
Z samego rana czekał na nas wprost rewalacyjny widok- zamglony horyzont, wschodzące Słońce i wszechobecna zieleń, z każdej strony- wolność.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz